קבוצת פרקש

אודות

בונים בעוצמה במקסימום אנושיות

קבוצת פרקש הינה קבוצת נדל"ן המובילה בעוצמה ובמקצועיות פרויקטים של יזמות בנייה והתחדשות עירונית ברחבי הארץ מתוך כבוד לאנשים, שותפות והקשבה.
את השילוב הייחודי והנדיר בין עולם הנדל"ן ליחס אנושי ומכבד מובילים מנהלי ובעלי החברה,
המנכ"לים המשותפים פנחס פרקש וישראל אברמוב. שניהם אריות נדל"ן עתירי ניסיון, הפועלים מתוך אמונה ותפיסה חברתית שמטרתה להיטיב עם הדיירים, לשדרג את רמת החיים, לטפח את הסביבה ולחדש את המרחב העירוני.
עקרונות הקבוצה מושתתים על יושרה ואמינות, שותפות עם הדיירים ואינטראקציה בשקיפות מלאה.

ישראל אברמוב מנכ"ל החברה מדגיש:

אנחנו בקבוצה מאמינים שבניינים נועדו לשרת אנשים, ולכן אנחנו פועלים מתוך תקשורת בין אישית, ומקסום התמורות לכל דייר. אנחנו מלווים את הדיירים לווי אישי צמוד לאורך כל תהליך ההתחדשות והבניה.

פנחס פרקש, מנכ"ל משותף, מוסיף ואומר:

בעבורנו, יזמות נדל"ן היא התרומה שלנו לאנשים ולקהילה. אנחנו פועלים מתוך תחושת שליחות ואחריות, כדי להגשים את הציפיות והחלומות של האנשים, השאיפה שלנו היא שכל דייר ימצא את עצמו בתוך הפרויקט, ויגשים את הרצונות שלו להתחדשות הבית וסביבת המגורים.

שניהם מסכמים:

יזמות נדל"ן היא עסק כלכלי, והתנאי הבסיסי להצלחה עסקית הוא הניהול, הידע, המומחיות והיכולת לבנות בעוצמה ובחוסן כלכלי, אבל מעבר לביזנס יש כאן לב ואנשים, שחולמים על בית חדש וסביבת מגורים מטופחת. המקצועיות שלנו היא לבנות את החלומות שלהם בשיא השותפות, הכבוד והאנושיות.

הכירו את האנשים מאחורי השמות

פנחס פרקש

פנחס פרקש,
האיש שמאחורי החברה

פנחס פרקש, יליד 1985, נשוי ואב לחמישה ילדים, מתגורר באשדוד הבעלים ומנכ"ל קבוצת פרקש מ.ה. לאורך שנותיו בעולם העסקים, צבר פרקש מוניטין רב כמוביל בקהילה היזמית בכלל, ובענף הבנייה בפרט, תוך מיצוב קבוצת פרקש כמובילה בתחומה.
בהיותו בוגר לימודי הוראה, פנחס פרקש מנחיל את הערכים אותם קיבל במסגרת הלימודים, הכוללים : אורך רוח, תודעת שרות גבוהה ומקצוענות חסרת פשרות בעולם יזמות הנדל"ן.

הכל במקום אחד

על רקע החזון של פרקש, החברה הציבה לעצמה יעד מספר אחד להעניק את השרות הטוב בישראל, במסגרת החזון החברה שואפת להיות SHOP ONE STOP , אשר תחתיה יוכלו הדיירים להתנהל ברוגע ובראש שקט. כחלק מהחזון, החברה מעניקה לדיירים שרות החל משלב איתור הבניינים הרלוונטיים להקמת פרויקט התחדשות עירונית, בניית המודל העסקי של הבניין, הוצאת תשריט אדריכלי ופעילות מול הרשויות המקומיות.

מקצוענות חסרת פשרות

קבוצת פרקש רואה בהתחדשות העירונית אפיק של תקווה גדולה לדיירים השונים ומתוך כך הקבוצה פועלת לפי אמות המידה העיקריות הכוללות שירות אדיב, ומתן מעטפת מלאה לכל צורך מול מיטב נותני השרות בישראל.

ישראל אברמוב

ישראל אברמוב, האיש המוביל בישראל ביזמות נדל"ן

ישראל אברמוב, יליד 1955, הוא אחד מאנשי הנדל"ן המוכרים ביותר בישראל, ניתן לזקוף את עיסוקו ואת המוניטין אותו צבר בשוק הנדל"ן להיותו נצר למשפחת יזמים, דור רביעי למשפחת אברמוב, מבין המשפחות המייסדות של פתח תקווה.

השכלה
אברמוב גדל והתחנך בהרצליה והחל מגיל צעיר בער בו החוש היזמי, בטרם הגיע לאוניברסיטת תל אביב להשלים את התואר הראשון, שירת אברמוב בחיל הים
ניסיון
מיד לאחר השלמת לימודיו, הקים אברמוב מספר חברות בתחום הטכנולוגיה, לרבות בתחום פיתוח התשתיות, אשר מכרו שירותים לחברות מעבר לים, לרבות סין.
נדל"ן
לאחר מכן הקים את חברת הנדל"ן הראשונה שלו, ניהל את חברת אלד פסגות, והתפרסם כאוטוריטה בתחום יזמות נדל"ן, ובעל ידע וניסיון במינוף ושגשוג פרויקטים שונים בעולם הנדל"ן, החל מביצוע פרויקט תמ"א 38 בסיסי וכלה בייזום התחדשות עירונית על כלל רבדיה.
עוצמה של חיבור ושותפות
עוצמה של חיבור ושותפות
בשנת 2020 קיבל על עצמו את תפקיד יו"ר הקבוצה. ומאז הוא מנהל ביד רמה את כלל הפרויקטים המנוהלים על ידי החברה. ומוביל פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית בכל שטחי ישראל.
הבניין שלך מתאים לפינוי - בינוי?

חשוב לנו לשמוע אותך!

דילוג לתוכן