קבוצת פרקש היא מומחית לנדל״ן
ופועלת מתוך אחריות וכבוד לאנשים

קבוצת פרקש

אודות קבוצת פרקש

מבנה‭ ‬הקבוצה‭ ‬המאגד‭ ‬בתוכו‭ ‬חברה‭ ‬יזמית‭ ‬וחברה‭ ‬מבצעת, ‬מקנה‭ ‬לה‭ ‬יתרון‭ ‬משמעותי‭ ‬המבטיח‭ ‬ללקוחותיה‭ ‬שקט‭ ‬נפשי. ‬בזכות‭ ‬המבנה‭ ‬המיוחד‭ ‬של‭ ‬הקבוצה‭, ‬היא‭ ‬מציעה‭ ‬ללקוחותיה‭ ‬פתרון‭ ‬כולל‭ ‬החל‭ ‬משלב‭ ‬הייזום‭ ‬ועד‭ ‬לגמר‭ ‬הבנייה, ‬תוך‭ ‬הקפדה‭ ‬על‭ ‬אמינות, ‬איכות, ‬שירות‭ ‬ועמידה‭ ‬בלוחות‭ ‬זמנים‭.‬

הפרויקטים הרבים‭ ‬שבוצעו‭ ‬עד‭ ‬כה‭ ‬ונמסרו‭ ‬לדיירים‭ ‬על‭ ‬הצד‭ ‬הטוב‭ ‬ביותר, ‬הם‭ ‬ההוכחה‭ ‬הטובה‭ ‬ביותר‭ ‬לעוצמתה‭ ‬ויכולותיה‭ ‬של‭ ‬הקבוצה‭.‬

ישראל‭ ‬אברמוב

יו"ר‭ ‬קבוצת‭ ‬פרקש‭ ‬יזמות‭ ‬נדל"ן

פנחס‭ ‬פרקש

נשיא‭ ‬קבוצת‭ ‬פרקש‭ ‬יזמות‭ ‬נדל"ן

קבוצת פרקש היא מומחית לנדל״ן
ופועלת מתוך אחריות וכבוד לאנשים

ניסיון‭ ‬רב‭ ‬בהתנהלות‭ ‬מול‭ ‬הרשויות

‬ליווי‭ ‬ואחריות‭ ‬לאורך‭ ‬התהליך

‬יזמות, ‬ניהול‭ ‬וביצוע‭ ‬תחת‭ ‬אותה‭ ‬קורת‭ ‬גג

‬עמידה‭ ‬בלוחות‭ ‬זמנים

‬ניסיון‭ ‬בבניית‭ ‬מאות‭ ‬יחידות‭ ‬דיור

‬איתנות‭ ‬פיננסית

‬אנשי‭ ‬מקצוע‭ ‬מן‭ ‬השורה‭ ‬הראשונה

אודות קבוצת פרקש​

יזמות נדל"ן - אנשים למען אנשים,

עַזָּה כּמָּוֶות אַהֲבָה...(שיר השירים, ח', ו')

יזמות נדל״ן היא עסק כלכלי. והתנאי הבסיסי להצלחה עסקית הוא הניהול, הידע, המומחיות והיכולת למקסם מקצוענות ויצירתיות ליצירת רווחים. אבל מעבר למניע העסקי, יש משהו רומנטי ביזמות נדל״ן. יש אמונה בחזון. יש תשוקה להצלחה. ויש שאיפה להגשמה ולעשיית טוב לזולת. יזם נדל״ן טוב יוזם מתוך שליחות חברתית. זה הייחוד  של קבוצת פרקש מ.ה. יזמות בנדל״ן – לפעול מתוך כוונה להיטיב עם האנשים ועם הסביבה. להגשים מאוויים של דיירים לקורת גג לביטחון אישי. כי אחרי ככלות הכול, ביתו של האדם הוא משאת נפש. מבצרו הגשמי והרוחני. בית מגונן, עוטף ומאפשר חיים.

קבוצת פרקש מ.ה. פועלת זה 5 שנים בזירת הנדל״ן בישראל בעיקר בתחום ההתחדשות העירונית, מתוך אמונה ותפיסה חברתית – להיטיב עם דיירים , לשדרג את רמת החיים שלהם, ולהיטיב גם אם הסביבה – לעצב ולארגן מחדש את המרחב העירוני.

את קבוצת פרקש מנהלים הבעלים והמנכ״ל פנחס פרקש והמנכ״ל המשותף ישראל אברמוב. השניים ״אריות נדל״ן״ עתירי ניסיון  חברו יחד לשותפות בשנת 2017 .הם מצאו אחד אצל השני זהות של אמונות וערכים חברתיים שותפות והסכמה על המניעים שלהם בעסקי הנדל״ן – הרצון להטביע חותם ליצור יצירות נדלן שמיטיבות עם אנשים והסביבה.

עקרונות הקבוצה מושתתים על יושרה ואמינות, אמון הדדי, שותפות עם הדיירים ואינטראקציה איתם בשקיפות מלאה. קבוצת פרקש חתומה על עשרות פרויקטים של אלפי יחידות דיור בשלבים שונים של ייזום, תכנון ובנייה.

קבוצת פרקש מ.ה. היא קודם כל חברה של אנשים למען אנשים, אומר ישראל אברמוב, ״ אנחנו בקבוצה מאמינים שבניינים נועדו לשרת אנשים, ולכן אנחנו מאמינים בשיתוף הדיירים בכל התהליכים, בתקשורת בין-אישית ומקסום התמורות לכל דייר. אנחנו מלווים את הדיירים ליווי אישי צמוד לאורך כל תהליך ההתחדשות, ושמים דגש על בניית מערכות יחסים מעולות עם כל המעורבים בפרויקטים, שותפים וספקים״

פנחס פרקש הבעלים של הקבוצה מסכם: ״ בעבורנו, יזמות נדל״ן היא התרומה שלנו לחברה, למען אנשים. אנו פועלים מתוך תחושת שליחות ואחריות, כדי להגשים את הציפיות הגבוהות של הדיירים ובידיעה שאנחנו משפיעים ומשנים לטובה את חייהם של מי שבוחרים בנו. השאיפה שלנו היא שכל דייר ימצא את עצמו בפרויקטים שלנו,  ויגשים את הרצונות שלו להתחדשות הבית וסביבת המגורים שלו ״.

לסיכום, שניהם מעידים כי הם מנסים כל הזמן להיות מחוברים לקרקע. לא להגביה עוף אלא לזכור מאין הם באו ולבחון  כל הזמן לאן הם הולכים במהלכים העסקיים. גם בעיצומה של תנופת ההצלחה שהם חווים הם סבורים שצריך לעצור מדי פעם בפעם, לבחון את עצמם, לוודא שהם בדרך הנכונה של עשייה למען האנשים  ולמען החברה כדי להרבות הטוב בעולם.

פנחס‭ ‬פרקש

נשיא‭ ‬קבוצת‭ ‬פרקש‭ ‬יזמות‭ ‬נדל"ן

ישראל‭ ‬אברמוב

יו"ר‭ ‬קבוצת‭ ‬פרקש‭ ‬יזמות‭ ‬נדל"ן