פנחס‭ ‬פרקש

נשיא‭ ‬קבוצת‭ ‬פרקש‭ ‬יזמות‭ ‬נדל''ן

פנחס‭ ‬פרקש - הכירו את האיש מאחורי ההצלחה

נשיא‭ ‬קבוצת‭ ‬פרקש‭ ‬יזמות‭ ‬נדל''ן

בהיותו בוגר לימודי הוראה, פנחס פרקש מנחיל את הערכים אותם קיבל במסגרת הלימודים, אשר כוללים אורך רוח, תודעת שירות גבוהה ומקצוענות חסרת פשרות גם בעולם ייזום הנדל"ן. אז מהם הערכים אותם חרט על דגלו, ואיך הוא הוביל את החברה להיות מהמובילות במשק?

פנחס פרקש – נשיא קבוצת פרקש יזמות נדל"ן

פנחס פרקש, יליד 1985, הוא הבעלים והמנכ"ל של קבוצת פרקש מ.ה. לאורך שנותיו בעולם העסקים, צבר פרקש מוניטין רב כמוביל בקהילה היזמית בכלל ובענף הבניה בפרט, תוך מיצוב קבוצת פרקש יזמות כמובילה בתחומה.

תחום ההתחדשות העירונית – תחום הפעילות המוביל של החברה

במסגרת ניהול הקבוצה, מוביל פרקש יחד עם יו"ר הקבוצה ישראל אברמוב פרויקטים בכל רחבי הארץ. על רקע העלייה המשמעותית של תחום ההתחדשות העירונית, עשה פנחס פרקש מהפכה של ממש בקרב החברה, תוך התמקדות בפרויקטים מסוג תמ"א 38 ופינוי בינוי ברמת האיכות והגימור מהטובות במשק הישראלי.

בין היתר, ניתן למנות על הפרויקטים השונים אותם מנהלת החברה פרויקט ענק הכולל הקמה של כ – 1,500 יחידות דיור באזור חדרה. פרויקט זה מצטרף לשורה של פרויקטים אותם מנהלת החברה באזור הצפון והשרון, בהם מתחם השלום בנשר, חיפה ורעננה.

צמיחתו של תחום ניהול הנכסים

לצד העיסוק בתחום ההתחדשות העירונית, הוביל פרקש לגידול משמעותי בעיסוק החברה בכל הנוגע לניהול נכסים ויזמות עבור גופים שונים. בין היתר, תחת ניהולו הגיעה החברה למומחיות ומוניטין בכל הנוגע להתנהלות מול הרשויות המקומיות, בכל הנוגע לקידום הקרקעות, הקצאתן לבינוי וכן לקידום פרויקטים על ידי הוצאת היתרים.

תחת תחום זה, ולצד הקשרים האישיים, נרקמו בין פרקש לבין האדמו"ר של קהילת ויזניץ' קשרים עסקיים, במסגרתם מסייעת קבוצת פרקש  מ.ה. יזמות נדל"ן לקהילה בכל הנוגע לניהול נכסי החסידות, לרבות ישיבת בני ברק ומרכז החסידות, המשמשים מרכז הפעילות של הקהילה.

החזון של פנחס פרקש – הכל במקום אחד

כפי שפורסם במקומות שונים, קבוצת פרקש, על רקע חזונו של פרקש עצמו, החברה הציבה לעצמה כיעד מספר אחד להעניק את השירות הטוב בישראל. במסגרת חזון זה, החברה שואפת להוות One Stop Shop, אשר תחתיה יוכלו הדיירים להיות בראש שקט.

תחת החתירה להגשמת החזון, החלה החברה לפתח את כלל הזרועות שלה, ונכון להיום מעניקה שירות לדיירים החל משלב איתור הבניינים הרלוונטיים להקמת פרויקט התחדשות עירונית, בניית המודל העסקי של הבניין, הוצאת תשריט אדריכלי וכן פעילות אל מול הרשויות המקומיות.

לצד המקצועיות – שירות חסר פשרות

מעבר למקצועיות ולליווי הכולל אותה מעניקה קבוצת פרקש ללקוחותיה, תחושת השליחות לא מאפשרת לפרקש להתפשר אל איכות השירות אשר ניתנת ללקוחותיו. לטענתו, אפיק ההתחדשות העירונית מהווה התקווה הגדולה לדיירים השונים אשר מתגוררים במתחמים, מה שיוצר אצלו תחושת שליחות עבור אותם דיירים.

לכן, קבע פרקש מספר אמות מידה עיקריות, אשר מהוות אמות התנהלות לכל עובדי החברה. לצד שירות אדיב, מתחייבת החברה, לפי מדיניות פרקש, להעניק לדיירים מעטפת מלאה לכל צורך מול מיטב נותני השירות בישראל.

פנחס פרקש – האיש מאחורי החברה

נכון להיום, מתגורר פרקש בעיר אשדוד, נשוי ואב ל – 5 ילדים. בין היתר, תחושת השליחות אותה הוא נושא נובעת מהיותו בוגר לימודי הוראה, אשר הנחילו בו ערכים המלווים אותו עד ליום זה בטיפול בדיירים ושירות ללקוחות החברה השונים.