ישראל‭ ‬אברמוב

יו''ר‭ ‬קבוצת‭ ‬פרקש‭ ‬יזמות‭ ‬נדל''ן

ישראל‭ ‬אברמוב - איש נדל``ן בכל רמ``ח איבריו

יו''ר‭ ‬קבוצת‭ ‬פרקש‭ ‬יזמות‭ ‬נדל''ן

החל מגיל צעיר, בער בישראל אברמוב, יו"ר קבוצת פרקש יזמות נדל"ן, החוש היזמי. החוש האמור הוביל אותו, מיד עם סיום לימודיו, להקים חברות שונות שימכרו שירותים למדינות זרות, ולאחר מכן להקמת חברת הנדל"ן הראשונה שלו עוד בטרם מינויו לתפקיד. הכירו את יו"ר החברה – ישראל אברמוב.

ישראל אברמוב – יו"ר קבוצת פרקש מ.ה. יזמות נדל"ן

ישראל אברמוב, יליד 1955, הוא אחד מאנשי הנדל"ן המוכרים ביותר בישראל. ניתן לזקוף את עיסוקו ואת המוניטין אותו צבר אברמוב בשוק הנדל"ן להיותו נצר למשפחת יזמים, שכן מהווה דור רביעי למשפחת אברמוב, מבין המשפחות המייסדות של פתח תקווה.

אברמוב, יזם הנדל"ן, אשר מהווה אוטוריטה בתחום הנדל"ן מזה שנים במדינת ישראל, קיבל על עצמו את תפקיד יו"ר הקבוצה במהלך שנת 2020, ומאז הוא מנהל ביד רמה את כלל הפרויקטים המנוהלים על ידי החברה במדינת ישראל ממשרדי החברה ברמת גן.

עיקר העיסוק – התחדשות עירונית בכל שטחי ישראל

בשבתו כיו"ר הקבוצה, ויחד עם נשיא קבוצת פרקש יזמות נדל"ן, פנחס פרקש, הוביל אברמוב פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית בכל שטחי ישראל, תוך התמקדות בשטחי גוש דן, השרון, מחוז חיפה ורבים נוספים.

אזור אחד שראוי לאזכור ייחודי הוא אזור השומרון, בו פעלו השניים עוד בטרם כניסתו של אברמוב לתפקיד. במהלך שנת 2017, ניהלו פרקש ואברמוב את חברת אלד פסגות אשר פעלה בשיתוף מלא עם קרן וולת'סטון. במסגרת פעילות זו, בנו השניים, בניצוחו של אברמוב, מאות יחידות דיור באזור.

רזומה עשיר בתחום הנדל"ן – רקע בעולם החברות

כאמור, בשנים שקדמו להצטרפותו שימש אברמוב כמנכ"ל חברת אלד פסגות. הניסיון האמור מעגן את היותו של אברמוב בעל הידע והניסיון במינוף ושגשוג פרויקטים שונים בעולם הנדל"ן, החל מביצוע פרויקט תמ"א 38 בסיסי וכלה בייזום התחדשות עירונית על כלל רבדיה.

החברה, אשר נוהלה ביד רמה על ידי אברמוב, החלה לעורר עניין בקרב משקיעים שונים במדינה, ובמהלך שנת 2021 הגיעה חברת גשם לאחזקות בשווי של 50% מהחברה.

גם בקרב הקהילה העיתונאית – ישראל אברמוב בחוד החנית

הקהילה העיתונאית לא נשארה אדישה להצלחתו של אברמוב בשוק הנדל"ן הישראלי, ודאגה לרתום אותו לשירותיה. כך, הפך אברמוב לאורח קבוע, המפרסם באופן תדיר את דבריו בעיתונים השונים.

בראש הרשימה, ניצב עיתון כלכליסט, אשר בו פרסם אברמוב מאמרים בנושאים שונים, בהם הצורך בהכרה במגפת הקורונה ככוח עליון, האופן בו ראוי לשמור על נוטלי משכנאות וקבלנים וכו'. כמו כן, פורסמו מאמריו באתר ביזפורטל ומרכז הנדל"ן, המהווים גם הם מגזינים המצויים בחוד המקצועי של עולם הנדל"ן.

הסוד להצלחה עובר בהיסטוריה –  קורות חייו של ישראל אברמוב

כלל ההצלחה האמורה לא הגיעה בין לילה, שכן ישראל  אברמוב דאג לעבור מסלול אשר יעשיר אותו בצורה מקיפה ככל הניתן. אברמוב גדל והתחנך בהרצליה. בטרם הגיע לאוניברסיטת תל אביב להשלים את התואר הראשון, שירת אברמוב בחיל הים.

מיד לאחר השלמת לימודיו, הקים אברמוב מספר חברות בתחום הטכנולוגיה, לרבות בתחום פיתוח התשתיות, אשר מכרו שירותים לחברות מעבר לים, בראשן סין. היסטוריה זו הצביעה על העתיד לבוא, שכן החוש היזמי נשאר באברמוב עד ימים אלו.